Wiarygodność, fachowość i rzetelność - to cechy charakteryzujące firmę Fawor, która istnieje nieprzerwanie od 1989 roku. Od samego początku prowadzenia przedsiębiorstwa zajmujemy się obróbką metali, wykonywaniem części zamiennych do maszyn i różnych urządzeń. Dokładamy wszelkich starań, by produkowane przez nas części odznaczały się jak najlepszym standardem wykonania, w taki sposób by nawet nasi najbardziej wymagający klienci byli w pełni usatysfakcjonowani. Zadowolenie Naszych Klientów bowiem traktujemy jako miarę do oceny produkowanych przez nas wyrobów oraz niezbędny warunek rozwoju i utrzymania mocnej pozycji firmy na rynku. Mamy świadomość, że każdy klient i każde zamówienie wymaga indywidualnego podejścia, dlatego przygotowanie produkcji w naszej firmie każdorazowo wygląda inaczej. Jest to możliwe dzięki doświadczonej i wykwalifikowanej kadrze.

Nasi technolodzy oraz konstruktorzy podchodzą kompleksowo do każdego zadania, ponieważ jesteśmy przekonani, że za jakość, wizerunek i markę firmy odpowiedzialny jest każdy pracownik.

Specjalizujemy się w produkcji metalowych elementów zamiennych do maszyn i urządzeń, w tym: wałków, tulei, śrub, kół zębatych oraz nietypowych części. Wykonujemy oraz montujemy konstrukcje stalowe i również wyroby z blach stalowych, aluminiowych i kolorowych. Nasz park maszynowy składa się zarówno z maszyn konwencjonalnych jak i sterowanych numerycznie, które pozwalają przeprowadzać operacje toczenia, frezowania, szlifowania, skrawania i wiercenia zarówno pojedynczych sztuk jak i całych serii. Wykonujemy także wszelkiego rodzaju operacje ślusarskie oraz spawalnicze w stali i aluminium metodami MIG, MAG oraz TIG.

Zakład posiada certyfikaty spawalniczy EN 15085-2 oraz jakościowy według normy ISO 9001:2008.